KVADOS dokončil akvizici Bettaroe Robotics

31. Bře, 2021 | Novinky

Po více než roční spolupráci jsme se dohodli na akvizici společnosti Bettaroe Robotics, jejímž původním majitelem byl pan René Horejsek. Prostřednictvím společnosti KVADOS GROUP tak ve společnosti Bettaroe Robotics získala skupina KVADOS 100% podíl.

Jsme významným dodavatelem řešení pro oblast řízených skladů a s vlastním produktem mySTOCK® WMS patříme k lídrům v oboru řízení logistických a výrobních provozů. V posledních letech se věnujeme také řešením zaměřeným na logistickou automatizaci a robotizaci. Díky akvizici společnosti Bettaroe Robotics posílíme svou pozici v oblasti dodávek ucelených robotických řešení a robotizačních technologií pro logistiku. Zároveň získáme distribuční zastoupení pro celou Evropskou unii pro dovoz autonomních vysokozdvižných vozíků AGV i pro řešení zaměřená na manipulaci s bednami a kartony, která dodává společnost HAI Robotics.

Bettaroe Robotics zůstane samostatnou společností ve skupině KVADOS a spolu s další dceřinou společností KVADOS Robotics bude rozvíjet distribuční portfolio, nabídku robotických řešení a technologií včetně dodávek robotů pro oblast facilit značky GS Robotics, pro oblast ostrahy nebo zastoupení značky Cubiscan. Spolupráce bude dále pokračovat také s výkonným ředitelem Bettaroe Robotics Tomášem Kochaníčkem, který patří k předním odborníkům na robotizaci v České republice. Tomáš Kochaníček se stal součástí nejvyššího manažerského týmu skupiny KVADOS.

Díky spojení s KVADOS získává Bettaroe Robotics zázemí významného softwarového producenta a integrátora komplexních řešení pro logistiku. Budované vlastní testovací centrum pro robotizaci nabídne unikátní podmínky pro vývoj, výzkum a prezentaci.

 

Článek o spolupráci na webu Hai Robotics: https://www.hairobotics.com/news/show/214

Kontaktujte nás, rádi se s vámi sejdeme: +420 597 403 403 mystock@kvados.cz