Postaráme se o váš sklad od A do Z

S mySTOCK® WMS získáte kompletní balík zahrnující know-how v oblasti
skladového hospodářství, logistiky a jeho optimalizace

mySTOCK® se přizpůsobí jak potřebám malého skladu, tak i rozsáhlému logistickému parku. Součástí WMS dodávky může být nejen samotné softwarové řešení s následnou podporou, ale také logistická studie nebo audit, integrace nejrůznějších automatizačních technologií jako robotizace, včetně manažerských nástrojů. Samozřejmostí je dodání veškerých potřebných hardwarových komponent od PDA a skenerů až po napojení na dopravníky, automatické zakladače, váhy, třídičky nebo baličky. S řešením mySTOCK® WMS může váš byznys stále růst a být výkonnější, protože systém se přizpůsobí vašim aktuálním potřebám.

ANALÝZY A STUDIE

Nejsme pouze dodavatelem softwaru, rozumíme skladové logistice komplexně. Zpracujeme pro vás nezávislé logistické studie, detailní analýzy nebo provedeme audit stávající logisticky a najdeme příležitosti pro změny a zvýšení výkonu. Máme specialisty na všechny klíčové oblasti. Díky tomu navrhneme ideální řešení přesně pro váš sklad.

KOMPLEXNÍ PROCESY

mySTOCK® WMS obsahuje obsahuje mobilní aplikaci k provádění skladových operací přímo ve skladu. Jedná se například o příjem, výdej, přeskladnění nebo průběžnou či komplexní inventuru. Využívá různé typy obrazovek, které byly navrženy s ohledem na vysokou ergonomii a přehlednost – přihlašovací i seznamové obrazovky
s detailními nebo informačními údaji. Tyto obrazovky na sebe logicky navazují podle vašich potřeb a procesů a pracovníky automatizovaně provádějí každým krokem pro eliminaci chyb. Dodáváme multijazykové řešení.

NEJNOVĚJŠÍ TECHNOLOGIE

Pro řízení skladu využíváme ty nejnovější technologie, díky kterým získáte náskok před konkurencí. S mySTOCK® WMS umíme propojit mobilní terminály nebo uvolnit skladníkům ruce pomocí technologií hlasového ovládání, bezdrátových čteček, chytrých rukavic či technologie pick to light.

INTEGRACE

Podporujeme napojení na technologické vybavení vašeho skladu
a pomocí univerzálního interface realizujeme propojení na vaše informační systémy. Umíme se napojit na vaše ERP, na systémy dopravců i e-shopů. Společně s naším řešením dodáváme také hardware.

PODPORA

Společnost KVADOS, a. s. předpokládá dlouhodobý vývoj a technologickou podporu dodaných produktů a řešení. Vzhledem k bouřlivě se rozvíjejícímu segmentu a rozšiřování portfolia výrobců, platforem a technologických standardů lze očekávat postupné rozšiřování,
ale i zužování podporovaných platforem s vazbou na aktuální situaci na mezinárodním i lokálním trhu. Garantujeme roční podporu jednotlivých produktů na zvolené platformě.
Pro podporu klientů našich řešení poskytujeme Hot-line a Helpdesk u vyhrazených telefonních linek a zvláště začleněním do elektronického Helpdesku prostřednictvím Extranetového systému, kterým naše společnost disponuje, a který zajišťuje přehlednou a operativní evidenci všech požadavků klientů na poskytnutí podpory.