Robotizace a
automatizace skladu

Postaráme se o zavedení automatizace a robotizace do vašeho skladu. Provedeme vstupní analýzu dat o provozu skladu a nabídneme řešení. Navrhneme nejvhodnější typ automatizace a popř. robotů, předložíme vám kalkulaci vstupní investice a výpočet návratnosti. Po schválení projektu jsme připraveni zajistit komplexní dodávku včetně koordinace přestavby nebo úprav vašeho skladu. Dodávku realizujeme včetně instalací i zprovoznění na klíč. Společně s roboty získáte také komplexní řešení pro manipulaci se zbožím pro regálové a skladové systémy. Díky nasazení automatizace můžete snížit počet pracovníků, zajistíte si však minimálně stejný výkon, a podle potřeb i mnohem vyšší. Zkrátíte dobu skladových operací a snížíte chybovost.

 

PROVOZUJEME SHOWROOM A TESTOVÁCÍ CENTRUM

Přijďte se podívat do reálného provozu a přesvědčit se na vlastní oči. Jsme zakládajícím členem Asociace pro inovace v logistice a spolupracujeme na provozu showroomu s našimi technologickými partnery a provozovatelem centra, společností DEXTRUM Fulfillment, Díky tomu najdete na jednom místě nejnovější technologie, které umíme nasadit i do vašeho skladu.

Showroom se nachází v logistickém centru v Paskově nedaleko Ostravy. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat!

Řešení pro automatizaci a robotizaci skladu dodáváme pod značkou myFABER®. Rádi vám zpracujeme nabídku i pro váš sklad.