mySTOCK® WMS Portál

6. Dub, 2022 | Novinky

Představujeme Vám zcela nové uživatelské rozhraní pro práci s daty mySTOCK® WMS, tzv. mySTOCK® Portál.

Pokud denně pracujete s doklady a daty WMS, tak pro vás máme nově k dispozici přehledné a přívětivé webové rozhraní. To umožňuje nejen přímý zápis a update dokladů a kmenových číselníků WMS, ale zejména živý náhled do skladu s možností kontrolovat stav zásob a disponibilitu zboží. Zcela tak odpadá nutnost jakékoliv telefonické či e-mailové komunikace s dispečery skladu, protože všechny potřebné informace máte okamžitě k dispozici! Portál vychází z osvědčené technologie, na níž je postaven náš sesterský produkt myTEAM®.

Aktuálně mySTOCK® Portál podporuje:
 

  • založení a editaci kmenových číselníků WMS (partneři, provozní jednotky, sortiment, MJ, čárové kódy),
  • založení a editaci dokladů WMS (příjemky, objednávky přijaté – expediční příkazy),
  • prohlížení stavu dokladů vč. tzv. semaforu,
  • zobrazení stavu skladové zásoby a detailní rozpad skladových karet (vč. všech atributů, jako je šarže, datum exspirace apod.),
  • hromadný import dat pomocí vstupní šablony v Excelu,
  • konfiguraci a správu pracovníků skladu (agenda přístupná pouze pro dispečery skladu)

V blízké budoucnosti portál rozšíříme o hromadný export dat, agendu zobrazující skladové pohyby. A dále bude možné nad označenými záznamy spouštět související dokladové a reportingové sestavy (již dnes dostupné v serverové části mySTOCK® WMS).

Práce s daty v portálu a prohlížení a filtrování všech záznamů jsou intuitivní a bleskurychlé, takže nevyžadují žádné speciální školení. Zákazníci, kteří již znají produkt myTEAM®, se budou okamžitě cítit jako ryba ve vodě, protože logika práce s panely dat je stejná. Samozřejmostí je pokročilé zabezpečení, takže každý uživatel vidí pouze data za „svou“ firmu.

mySTOCK® Portál je určen pro všechny zákazníky oborové verze Logistics, resp. pro jejich ukladatele, kterým zákazníci skladují zboží a poskytují logistické služby. Portál může být využíván samostatně (ideální volba pro menší a střední ukladatele, kteří se tak nemusejí datově integrovat na mySTOCK® Interface, resp. využívat mySTOCK® API), nebo doplňkově (pouze v režimu prohlížení dat), pokud je již ukladatel strojově napojen na mySTOCK® Interface/ API nebo to plánuje.

Integrační scénáře nových zákazníků a ukladatelů k napojení jejich primárního informačního systému (ERP, shop…) na mySTOCK® WMS jsou dnes již široké, ale velmi často není jejich realizace ani okamžitá, ani levná, takže největší výhodou portálu je skutečnost, že je k dispozici prakticky ihned pro stávající i nové zákazníky, a to bez nutnosti složitého programování napojení ERP na WMS.

Kontaktujte nás, rádi se s vámi sejdeme: +420 597 403 403 mystock@kvados.cz