Využijte 40% slevu na myFABER® Cubiscan® 100 a měřte přesně!

2. Čvc, 2024 | Manažerské řízení

Výhodná cena, úspora nákladů u dopravců a rychlejší měření i vážení balíků? S revolučním zařízením myFABER® Cubiscan® 100 nyní se 40% slevou! Zapomeňte na tradiční a neefektivní metody. Inovace a automatizace jsou klíčem k výraznému snížení nákladů ve vašem podnikání. Objevte, jak maximalizovat efektivitu vaší logistiky ještě dnes!

Slavíme s Cubiscan® tři dekády přesnosti a spolehlivosti

Před třiceti lety byl Cubiscan® vyvinut jako nástroj pro optimalizaci vládních skladových operací. Od té doby se stal celosvětovým standardem pro měření. Připravili jsme pro vás, k této významné události, mimořádnou cenovou nabídku na zařízení myFABER® Cubiscan® 100 ve dvou variantách:

Co všechno tento model umí?

  • Rychlé a snadné zapojení do vašeho provozu.
  • Českou aplikaci s intuitivním uživatelským rozhraním, připravenou na bezproblémovou integraci.
  • Přesné rozměry a váhy zásilek, což umožní optimalizaci nákladů na dopravu.
  • K tomu má ideální rozměry pro umístění na běžný pracovní stůl a získání dat během 2 sekund.

Dlouhodobé využití s rychlou návratností investice

Díky robustní konstrukci a odolným ultrazvukovým senzorům je tento přístroj navržen pro dlouhodobé používání ve vysoce náročných skladových podmínkách. S tímto zařízením můžete dosáhnout rychlejšího a přesnějšího zpracování balíků, což výrazně sníží možnost lidské chyby a zefektivní celý proces. Investice do myFABER® Cubiscan® 100 se rychle vrátí díky časovým a procesním úsporám, které s sebou přináší.

Napište nám a objednejte si svůj myFABER® Cubiscan® 100