Honeywell Voice A700x – silný hlas vašeho skladu

10. Bře, 2021 | Novinky

Váš sklad i vaši zaměstnanci jsou neustále v pohybu – a pod tlakem. Ať už jde o nepolevující poptávku po skladování, rychlejší a přesnější dodávky nebo vyhledávání, zaškolování a udržování pracovní síly, které je stále méně, potřebujete flexibilní řešení, které pomáhá držet tempo a zvyšuje produktivitu. 

A právě to nabízí Honeywell Voice. Ať už pracovníci vychystávají produkty, opravují zařízení nebo se zaškolují, často mají plné ruce skenerů, PDA zařízení, kontrolních seznamů, postupů a dalších překážek, na které se musejí dívat – místo aby se soustředili na daný úkol. Honeywell Voice jim ruce a oči uvolní, takže budou pracovat bezpečněji, efektivněji a přesněji. Výsledky? Zvýšení produktivity o více než 30 procent, zvýšení míry přesnosti až o 99,99 procent a bezpečnější a spokojenější pracovní síla s vyšší mírou retence.

Snadná integrace

Software Honeywell Voice se snadno přizpůsobí velkým i malým provozům a lze jej integrovat do vašich interních systémů – výborně komunikuje se skladovými systémy WMS. Bezproblémová integrace umožňuje Honeywell Voice převzít řízení stávajících procesů a zavádět nové, optimalizované pracovní postupy – všechny jsou přitom zachyceny v reálném čase a s použitím vašich obchodních systémů.

 

Mobilní zařízení řady A700x

Všechny produkty řady A700x podporují současné používání sluchátek, skenerů a tiskáren s podporou Bluetooth. Podporují také upevnění na vozík nebo vozidlo, což výrazně snižuje riziko nevhodné manipulace a poškození, ale dobu spouštění a nutnost dokupování dalších baterií.

ERGONOMICKÝ A FLEXIBILNÍ – Snadné nošení a použití; pro dosažení větší provozní flexibility lze upevnit do vozíku; lze zapojit do bez/drátové tiskárny a skeneru.

ROBUSTNÍ SPOLEHLIVOST – Navržen tak, aby vydržel extrémy náročného průmyslového prostředí; obstojí i při delším používání v drsných podmínkách, jako jsou chladírenské a vytápěné sklady.

KOMPATIBILNÍ SOFTWARE – Kompatibilita s předchozími zařízeními Honeywell Voice umožňuje snadnou aktualizaci technologií; nástroj pro správu webu umožňuje propojení s preferovaným správcem sítě.

 

Související články:

Hlasové ovládání i pro váš sklad
Spojili jsme síly se společností Honeywell

Kontaktujte nás, rádi se s vámi sejdeme: +420 597 403 403 mystock@kvados.cz