Spojili jsme síly se společností Honeywell

23. Úno, 2021 | Novinky

Pro oblast technologie hlasového ovládání jsme uzavřeli spolupráci se společností Honeywell, která je v tomto oboru špičkou na trhu. Honeywell Voice skladníkům uvolní ruce i oči, takže budou pracovat bezpečněji, efektivněji a přesněji. Výsledky? Zvýšení produktivity o více než 30 procent, zvýšení míry přesnosti až o 99,99 procent a bezpečnější a spokojenější pracovní síla s vyšší mírou retence.

Technologie rozpoznávání hlasu v posledních letech významně pokročila a zvykli jsme si na její využívání ve svých vozidlech nebo při ovládání mobilních telefonů, které podporují i diktování textu. Kvalita je už dnes díky umělé inteligenci vysoká, pro provoz ve skladech je však potřeba hledat řešení, které je stoprocentně spolehlivé. Pohybujeme se zde v náročném prostředí, kde si s běžným uživatelským hlasovým ovládáním nevystačíme.

S čím se logistické společnosti nejvíce potýkají? Jejich slabým místem bývá pracovní síla. Hlasové ovládání přináší velkou úsporu času. Důležité je snížení chybovosti a větší rychlost vychystávání zboží. Situace na pracovním trhu nahrává také tomu, že je ve skladech zaměstnáváno čím dál více cizinců. Hlasové ovládání umí pracovat s více než 40 jazyky, naběhnutí do praxe je pak velice rychlé a intuitivní. Systém si poradí také se zvýšenou hlučností provozu a zaručí, že skladník bude povelům ve sluchátcích rozumět.

Rozšířili jsme tak řešení mySTOCK® WMS vedle klasických PDA terminálů o variantu hlasového ovládání.
„Zákazníkovi na základě analýz poradíme, která z variant je pro jeho sklad efektivnější. Je možné zvolit také možnost, která kombinuje čistě hlasové ovládání s využíváním PDA. Vzhledem k povaze konkrétní práce může skladník část směny využívat talkmana a sluchátka, a když je potřeba, vytáhne PDA a naskenuje čárový kód,“ říká Hana Prauzková, obchodní a marketingová ředitelka společnosti.

Skladník je vybaven speciálními hlasovými terminály fungujícími bezdrátově. Terminály společnosti Honeywell jsou dodávány se sluchátky a mikrofonem jako headset. Sluchátka jsou navržena tak, aby vyhovovala ergonomickým požadavkům a mohla být pohodlně využívána po celou směnu.

A pro jaké společnosti se hlasové ovládání vyplatí?
„Ve spolupráci se společností Honeywell jsme schopni připravit také pohled na návratnost investic po implementaci hlasového ovládání přímo pro vaši společnost, i připravit návrhy cest, kterými se při zavádění této technologie vydat. Získáte tak velice konkrétní představu o nákladech a výnosnosti tohoto řešení.“ dodává Hana Prauzková.

 

Související články:

Honeywell Voice A700X – Silný hlas vašeho skladu
Hlasové ovládání i pro váš sklad

Kontaktujte nás, rádi se s vámi sejdeme: +420 597 403 403 mystock@kvados.cz